WEBOO BLOGUJE!

 
 

Dozvuky 7. Copycampu aneb co nám i po týdnu zůstalo v paměti

V březnu vyrazila část Weboo na 7. Copycamp a konečně pro vás máme shrnutí dojmů, které v nás zanechal.

 

copycamp7

 

Protože to byl náš druhý Copycamp, máme možnost porovnávat s tím minulým. Počasí tentokrát moc nevyšlo, ale mohlo být i hůř a myslíme, že poroučet větru a dešti ještě hájednička neumí, tak jim to promineme. Poučeni z minulého roku jsme vyrazili s dostatečným předstihem, žádné fronty a milá pozornost hned u registrace nás mile překvapila. Po náročné cestě ze Zlína v brzkých ranních hodinách jsme brečeli štěstím nad výbornou kávou, která nás nakopla a my si přednášky užívali v plné pozornosti. A co jsme si kromě plných bříšek a dobré nálady odvezli?

  17 bře 2017

Jak by slavily Valentýna marketingové páry

Svátek zamilovaných je jedním z mála dnů, na který se těší marketingové agentury, protože čmuchají přítomnost zvýšení konverzí. Když se však brodím těmi ultra kreativními kampaněmi typu Milka, tak si říkám, jak to u těchto lidí vypadá 14. února doma? A pak mi to došlo... (další řádky budou obsahovat prvky sci-fi a nadsázky)

  13 úno 2017

5 článků, které by si měl přečíst každý začínající copywriter

S talentem psaní se sice můžeš narodit, ale taky je potřeba se naučit různé zákonitosti, které ti pomůžou být opravdu kvalitním copíkem. Dnes jsem si připravila tipy na články, které by měl každý copywriter přečíst (a zapamatovat).

  09 lis 2016
Joomla SEF URLs by Artio